Deweloper

O nas

Działamy w ramach hiszpańskiej grupy kapitałowej Grupo Rosmarino.

Grupo Rosmarino jest grupą podmiotów rodzinnych, posiadających zróżnicowany przedmiot działalności, taki jak zarządzanie nieruchomościami, działalność deweloperska, działalność budowlana oraz działalność w sektorze pierwszym.

W zakresie działalności deweloperskiej i budowlanej Grupa posiada ponad 60 - letnie doświadczenie. W tym czasie zrealizowaliśmy i oddaliśmy do użytkowania kilkadziesiąt tysięcy mieszkań w ponad 20 hiszpańskich prowincjach a także w innych krajach, m.in. w Brazylii, Peru i Kolumbii.

Od ponad 17 lat jesteśmy też obecni w Polsce, gdzie realizujemy inwestycje w dużych miastach – Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.
Działalność w zakresie nieruchomości prowadzona jest poprzez realizację inwestycji na własnych nieruchomościach lub na nieruchomościach należących do spółek celowych założonych dla poszczególnych projektów, jak i poprzez świadczenie usług na rzecz podmiotów trzecich – właścicieli nieruchomości, na rzecz których świadczone są kompleksowe usługi związane z doradztwem, zarządzaniem, projektowaniem, usługami budowlanymi oraz marketingiem inwestycji.

Z myślą o naszych klientach wybieramy lokalizacje w których uważamy, że powstanie ciekawe i wygodne miejsce, w którym warto będzie zamieszkać. Łączymy dobrą lokalizację z awangardowym i zindywidualizowanym projektem o najwyższej jakości wykonania.
O NAS

Setki zadowolonych klientów

Zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania to ważna decyzja i ma być wartościową inwestycją. Od momentu wyboru lokalizacji, poprzez zdefiniowanie architektury, do nadzorowania całego procesu budowlanego naszym celem jest, aby klient był zadowolony otrzymując mieszkanie, w którym on i jego rodzina będą mogli komfortowo, spokojnie i bezpiecznie żyć przez wiele lat, ale też inwestycja która zyska na wartości. Na tym nam zależy i na tym polega nasza praca.

Lubimy to robić i to przekłada się na zadowolenie naszych klientów, co dostrzegamy, kiedy niektórzy z nich kupują kolejne mieszkania w różnych naszych inwestycjach, powiększając niejednokrotnie grono naszych klientów o członków rodziny lub przyjaciół.
Kontakt

Masz pytania? Porozmawiajmy